Nový karbonový handbike Maddiline Carbide

Zdá se, že italská firma Maddiline cycle, nám na léto připravila překvapení, po kterém bude asi spousta z nás toužit. Jedná se o nový handbike CARBIDE s karbonovým rámem a kovovou, zřejmě hliníkovou vidlicí. Rám je pečen jako monokok, šroubuje se k němu

pondělí 18. června 2012

Ostrava TROFEO CINELLI 16.6.2012

Další ze závodů série Českého Poháru Handbike máme za sebou. A přes to, že jsme neabsolvovali ještě všechny závody poháru, mohu myslím bez obav říci, že to byl závod nejslabší. Nerad bych se tímto dotkl samotných organizátorů závodu, ti měli vše zvládnuté na výbornou. Byli všude, kde být měli, trať byla dobře značená a vše běželo podle programu, ať už se nám ten program líbil nebo ne. Navíc při zjištění problému na trati, ji pro nás handbikery promptně, bez jakýchkoliv problémů upravili.
    Tím jsme myslím nakousl to, v čem byl největší problém tohoto závodu. Dva dny před startem, jsem na internetu hledal fotografie z

úterý 12. června 2012

Houštecké kriterium 9.6.2012

První ročník dalšího závodu Českého poháru handbike se konal v areálu Houšťka ve Staré Boleslavi v sobotu 9.6.2012. Jezdilo se na inlinovém okruhu 1250m dlouhém s minimálním převýšením a zhruba se 6ti zatáčkami. Na první pohled jednoduchá trať, ale během závodu ukázala, že na první pohled se nedá spoléhat a těm, kteří ji podcenili se krutě vymstila.
    Já jsem se na tento závod velice těšil. Jednak proto, že jsem od Memoriálu Karla Raise, který se konal více než před měsícem, nikde nezávodil a jednak proto, že jsem byl velice zvědavý. Zajímalo mě, jestli jsem se, po tvrdém tréninku posledních týdnů, vzhledem k ostatním